طراحی و نورپردازی سرویس های بهداشتی

طراحی و نورپردازی سرویس های بهداشتی

 سرویش بهداشتی در بیشتر خانه‌ها کوچک‌ترین و ساده‌ترین فضاها به شمار می‌آید، فضایی که در آن فعالیت‌های بهداشتی صورت می‌گیرد. با این حال سرویس بهداشتی و دکوراسیون آن از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است که به هیچ روی نباید آن را نادیده گرفت. طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی باید تسکین‌دهنده باشد. در دنیای امروزی، افراد به خاطر نداشتن زمان کافی کمتر استراحت می‌کنند، بنابراین زمان زیادی برای حمام کردن یا استفاده از سرویس بهداشتی ندارند. طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی باید به گونه‌ای باشد که در مدتی کوتاه آرامش‌ لازم را به فرد بدهد و خستگی را از بدن او به در کند.

ادامه مطلب...

۱۷ ویژگی حمام ایده‌آل

17 ویژگی حمام ایده آلبیش از ۸۰ درصد حوادث خطرناک در خانه اتفاق می‌افتد که بخش عظیمی از آن نیز مربوط به رعایت نکردن نکات ایمنی در حمام است. آب و وسایل برقی در کنار هم خطر آفرین‌اند. از سوی دیگر، وجود کف‌پوش نامناسب تا حد زیادی احتمال سر خوردن در حمام را افزایش می‌دهد.

 امروزه حمام ایده آل در خانه‌های شهری به مکانی برای رفع خستگی و پاکیزه کردن جسم تبدیل شده است. فرقی نمی‌کند که حمام شما کوچک باشد یا بزرگ. رعایت برخی موارد مانند انتخاب کف‌پوش مناسب، رنگ زیبا، دستگاه تهویه و وسایل جانبی مناسب می‌تواند این مکان را به مکانی دلنشین، آرام و ایمن برای تمامی اعضای خانواده تبدیل کند.

ادامه مطلب...

 طراحی داخلی و دکوراسیون حمامطراحی و دکوراسیون حمام

حمام این روزها به عنوان یک فضای کاربردی و مکانی برای استراحت روزانه که شما می توانید مدت زمانی را فارغ از دنیای اطراف به خود اختصاص دهید، بررسی می شود. حمام ها در منازل کم کم از انزوا درآمده و به یک خلوت شخصی تبدیل شده اند. حمام لوکس امروزی ممکن است حداقل دارای توالت، وان، دوش، جکوزی یا شاید هم بیشتر باشد و حمام های کوچک فقط یک محوطه دوش یا محدوده کوچک وان و دوش را به همراه داشته باشند.

ادامه مطلب...

Go to top