طراحی دفتر کار 50 متری

این دفتر کار که متعلق به یک شرکت خصوصی بازرگانی است با فضای محدودی نزدیک به 50 متر مربع و با توجه به کاربری خاص اش، به صورتی جذاب و پر انرژی طراحی شده است. فضایی رنگارنگ و شاداب با حداکثر کاربرد اما دکوراتیو، مورد نظر مدیر این دفتر بود که اجرای آن نیازمند ابتکار و خلاقیت بود.

ادامه مطلب...

طراحی مدرن، سبکی برای مدیران امروزی

طراحی یک محیط کاری شخصی نشان‌دهنده شخصیت فردی و کاری کسی است که در آن محل مشغول به کار است. امروزه با ورود نسل‌های جوان‌تر به بازار کار، طراحی دفاتر کار مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته و هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. اگر چه این سبک نیز از تنوع زیادی براساس ترکیب‌بندی فضا برخوردار است اما اصولی کلی در همه این طرحها قابل مشاهده است.

ادامه مطلب...

معجزه رنگ‌ها در محیط کار

از ضروریات اینکه کسب و کار شما شناخته شود و مراجعان به دنبال شما بیایند، تصویری است که از شما و خدمات شما در ذهن آنها نقش بسته می‌شود:

رنگ‌ها در طراحی داخلی محلی که شما مراجعان خود را پذیرا می‌شوید، این تصویر را جهت می‌دهند و قضاوت افراد را از محصول یا سرویس شما تعیین می‌کنند.

ادامه مطلب...

سلامت در محیط کار - اشتباهات انسانی در دکوراسیون

در فضاهای کاری، افراد بیشترین زمان را به حالت نشسته می‌گذرانند و حداقل تحرک را دارند که این امر تاثیر مخربی بر عضلات و سیستم عصبی آنها می‌گذارد.

از سوی دیگر، گازهای متصاعدشونده، از وسایلی مانند رنگ دیوار، پوشش کف، پرینترهای لیزری و همچنین اشعه ماورابنفش حاصل از آنها همه و همه تاثیرات سوئی بر سلامتی‌ انسان می‌گذارند.

ادامه مطلب...

دفتر کار، خانه دوم من

وقتی طراحی ادارات ودفاتر کار صحبت به میان می‌آید. تنها اتاق‌هایی ی رنگ با صندلی‌های مشکی، میزهای یک شکل و چوبی با آلومینیومی و احیاناً قفسه‌ها و فایل‌های فلزی مشکی در ذهن تداعی می‌شود. محیطی سرد و کسالت‌بار که هیچ جذابیتی برای کارکنان و مراجعه کنندگان ندارد. اما واقعاً چه دلیلی وجود دارد که نتوان یک دکور رنگ و لعاب دار و با هویت متناسب با نوع کار در چنین مکان‌هایی داشت؟ طراحی چنین دکوری،‌ انگیزه و انرژی کار و سازندگی را بالا برده و باعث بروز خلاقیت در کاربران محیط می شود البته همه این را می‌دانیم که نمی‌توان محیط کار را براساس سلایق شخصی طراحی کرد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از2

Go to top